جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت کمباین‌سازی ایران:

شبکه خدمات فروش قطعات یدکی کمباین رضوی در کشورهای صادارتی ایجاد می‌شود

شبکه خدمات فروش قطعات یدکی کمباین رضوی در کشورهای صادارتی ایجاد می‌شود
1397/1/29

مدیرعامل شرکت کمباین‌‌سازی ایران گفت: ایجاد شبکه خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی این شرکت در کشورهای هدف در دستور کار است.
علی اصغر حمیدی فرد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: عقد قرارداد با موسسات و شبکه بانکی تامین‌کننده اعتبارات خرد ماشین‌آلات کشاورزی در کشور هدف، یکی دیگر از برنامه‌های استراتژیک حوزه صادرات شرکت در سال 1397 به شمار می‌رود.
وی با تاکید بر لزوم افزایش نفوذ در بازارهای هدف گفت: علاوه بر این، می‌توان به انجام امور بازاریابی و تبلیغات برای آشنایی کارشناسان و کشاورزان بازارهای هدف با تولیدات شرکت کمباین‌سازی ایران اشاره کرد.
حمیدی فرد درباره اقدامات صورت گرفته برای افزایش صادرات محصولات شرکت کمباین‌سازی ایران در سال گذشته گفت: حضور در نمایشگاه‌های اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای قزاقستان و عراق و ارایه نمایندگی به شرکت آسیا دیزل ازبکستان، از جمله این اقدامات به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: همچنین خدمات پس از فروش در کشورهای هدف از طریق اعزام نیرو ارایه شد و در عین حال قیمت محصولات برای رقابت با محصولات مشابه در کشور مقصد را نیز کاهش دادیم.
مدیرعامل شرکت کمباین‌‌سازی ایران وابسته به سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی، افزایش سفرهای بازاریابی صادرات را یکی از اقدامات انجام شده در راستای افزایش صادرات عنوان کرد.
حمیدی فرد ادامه داد: علاوه بر این، نیروهای خدمات پس از فروش به کشورها سودان و قزاقستان برای راه‌اندازی، تعمیر و آموزش اپراتوری اعزام شد.
 14-97

نظر شما